Na výletě nám bylo krásně wink

Děti na hřišti

Naši plavci

Práce s písničkou "Když jsem já sloužil" v doprovodu s kytarou. Nakonec si děti vlastní doprovod na kytaru samy vyzkoušely.

S dětmi jsme v rámci tématu "Mláďata na jaře" navštívili domácí zvířátka v Rožmitále pod Třemšínem.

Děti si užily jarní stopovačku s vílou Březinkou, pro kterou společně vyřešily všechny úkoly a nalezly ukrytý poklad. Nakonec nechyběla ani zasloužená svačinka na posilnění plná dobrot.

Vzhůru do vesmíru. Děti v průběhu týdne poznávaly planety sluneční soustavy, povídaly si o Slunci, hrály si na kosmonauty a stavěly společnou raketu.

Karneval - děti si společně užily celý den,hry, soutěže a občerstvení, za které děkujeme rodičům.

Mrazík na nás zase konečně vycenil své zoubky, a tak si děti užily zábavné dopoledne s jeho první hláskou, sněhovou i ledovou nadílku a mrazivou překážkovou dráhu.

Projekt "Zdravá pětka" - děti v průběhu týdne poznávaly, jak funguje lidské tělo a co je pro něho zdravé, ale i nezdravé...

Vánoční příběh - společné putování do Betléma. Vánoční nadílka.

Radost z první sněhové nadílky.

Předškoláčci navštívili základní školu. Návštěvu si velmi užili. Velice se jim líbilo divadlo od studentů, ale i zábavná hodina anglického jazyka.

Ondrášek s celou svojí třídou oslavil svůj svátek.

Výlet do Prahy za Hurvínkem a jeho Mikulášem.

Mikulášská nadílka

Děti během týdne putovaly s Mikulášem, andělem a čertem a prožívaly s nimi různá dobrodružství.

"Bylo, nebylo ..." - putování Podbrdským muzeem na téma "středověk" si děti velice užily a s příběhem královny Johanky si pohrávaly celý týden ve školce.

Společná oslava narozenin a svátku (Martínek 6 let, Hanušek), oslava narozenin (Hanušek 6 let).

"Když houby rostou" - poznávání hub, tancování mazurky na písničku "Pozval hříbek muchomůrku", spolupráce při pohybových hrách.

"Putování starými pověstmi českými" - projektové dny, povídání o naší zemi zaslíbené.

Podzimní vycházka "Po stopách praotce Čecha" - s úkoly a poznáváním

Staré pověsti české - Čechova stodola v Bukové u Příbrami