Milé děti a vážení rodiče,

vítejte na našem webu Mateřské školy v Rožmitále pod Třemšínem, který s vámi sdílí svět naší školy již pět let. Během této doby jsme se snažili neustále zlepšovat a rozšiřovat informace, které pro vás máme.

Cílem našeho webu zůstává poskytnout vám, rodičům, jasný a přehledný přístup k aktuálním informacím o všem, co se děje v naší škole. Ať už jde o každodenní novinky, fotogalerie z našich akcí, důležité dokumenty nebo informace o nadcházejících událostech, vše najdete pohodlně na jednom místě.

I po pěti letech fungování našeho webu si vážíme vašich názorů a připomínek. Vaše zpětná vazba nám pomáhá web neustále vylepšovat a přizpůsobovat ho vašim potřebám. Pokud máte jakékoliv nápady nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme vám za podporu a důvěru, kterou jste nám během těchto let projevili, a těšíme se na další společné chvíle a vzájemnou spolupráci.