Včeličky

Na zahradě je nám krásně.smile

Hrátky s vodou a zábavné dopoledne s vodníky a rybáři.

Čarodějnická škola plná dobrodružství.

Návštěva naučného muzea v Čechově stodole.

Narozeninová oslava.

Velikonoce a pěstování velikonočního osení.

Jarní pohádka s tvořením - "O housence".

Návštěva výstavy výtvarných děl dětí ze ZUŠ v Podbrdském muzeu.

Voláme jarní sluníčko. Keramická dílnička - tvoření klíčidel.

Masopustní veselice a pohádka "Chaloupka na vršku" - Jak to bylo o Masopustu (náhrada za zrušené divadlo).

Návštěva knihovny (předškoláci) - téma "Pirátské dobrodružství" a vzpomínání na pirátské dobrodružství i s ostatními - společná "plavba" za pokladem.

Školková zimní olympiáda hezky v teplíčku.smilewink

Vánoce, Vánoce přicházejí.

Zapálení první adventní svíčky.Týden plný Mikulášů, andělů a čertů.

Radost z první sněhové nadílky.

V průběhu celého týdne děti poznávají díky naplánovaným hrám a činnosti dvou různých podzimních svátků (Dušičky a Hallowen), které neodmyslitelně spojuje symbol zapálené svíčky. Celý týden jsme proto společně zakončili malou třídní akci "Slavností světel" s pestrým programem a hrami se svítícími baterkami.

Návštěva knihovny s tématem "Čaro knihovnyděj Kanimůra" - míchání lektvaru.

Zasloužený relax ve vířivce na předposlední lekci předplaveckého výcviku.

NENÍ DRÁČEK, JAKO DRAK! - Děti si v průběhu týdne vyzkoušely hry s padákem, překážkovou dráhu, spolupráci ve dvojicích, společné tvoření z přírody, pouštění vyrobeného papírového draka. V týdnu si děti užily také slavnostní den, ve kterém Hanušek oslavil své narozeniny.

Při tématu "Moje tělo a zdraví" si děti skrze různé hry, činnosti, básničky a písničky opakovaly části lidského těla a také se dozvěděly, co dělat, aby naše tělo, nad bacilem zvítězilo.

V týdnu nás čekal i slavnostní den, ve kterém Martínek oslavil své narozeniny a Hanušek svůj svátek.

Děti si zábavnou, detektivní a naučnou formou užily celodopolední přírodovědnou vycházku "Mizící hmyzíci" - připravenou Rodinným centrem Třemšínek.

Návštěva Podbrdského muzea, kde se děti vydaly na cestu za skautingem.

Podzimní zahrádka.

Projektový den "Za zvířaty kolem světa" v Záchranné stanici Hrachov.

Malá ukázka z předplaveckého výcviku úsměv

Během celého týdne s tématem "Na poli" si děti společně hrály na traktory, poznávaly práci na poli, procvičovaly jemnou a hrubou motoriku, spolupracovaly při pohybových hrách.

Děti si během týdenního tématu "Ahoj léto a vlaštovky" zahrály pohybovou hru "Vlaštovky na dráty používají a na své kamarády čekají".