Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde

Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde

Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde
Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.
Více zde
Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.
Více zde

Aktuální informace pro rodiče

Aktuální informace pro rodiče

Distanční výuka

Vážení rodiče,

děti, které mají ze zákona povinnost předškolního vzdělávání - předškoláčci, se budou vzdělávat pomocí distanční výuky, kterou naleznete na těchto našich webových stránkách, a to v sekci "Distanční výuka".

Vzdělávání distančním způsobem škola uskutečňuje podle příslušného rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu v míře odpovídající okolnostem. Není tedy povinností je naplnit beze zbytku.

Distanční výuka je pro předškolní děti povinná a musí se vykázat. Vypracované úkoly prosím zasílejte na emailové adresy, které byly zřízeny pro tento účel a pro konkrétní třídy předškoláků - Berušky, Broučky, Sovičky. Práce dětí - pracovní listy, výkresy, výrobky, omalovánky,...můžete naskenované či nafocené zasílat prostřednictvím těchto e-mailů. Pokud nejste vybaveni technologiemi, které toto umožňují, můžete si materiály vyzvedávat a zároveň vypracované odevzdávat vždy v pondělí od 9.30 hodin do 11.00 hodin u paní učitelky v budově Duha. Vzhledem k současné situaci (uzavření většiny obchodů) bude samozřejmě tolerováno i materiální vybavení vaší domácnosti (pomůcky k vypracování zadaných úkolů). Snažte se proto zejména o společné aktivity se svými dětmi v domácím prostředí - čtení dětem, poslech hudby, pohybové aktivity doma i v přírodě, tvoření dle možností, vycházky a pozorování přírody,...

Po velikonočních svátcích se vypracované úkoly odevzdávají  a nové materiály vyzvedávají v úterý 6.4.2021 (pondělí - svátek).

Většina materiálů k distanční výuce je ve formátu PDF (k vytištění), a to po rozkliknutí odkazu u obrázku (odkaz = název pracovního listu).

Kontakt pro jednotlivé třídy předškoláků:

Berušky:   berusky@outlook.com

Broučci:  POZOR ZMĚNA !!!     broucci@outlook.com

Sovičky:  sovicky.rozmital@seznam.cz

V případě dotazů k distanční výuce neváhejte kontaktovat svého třídního učitele prostřednictvím výše uvedeného mailu.