Září 2020

Září 2020  - plán akcí

• 1.9. - Zahájení školního roku 2020/2021
  • Předplavecký výcvik pro předškoláky - 9. lekcí (vždy ve středu)

9.9. - 1. lekce

16.9. - 2. lekce

23.9. - 3. lekce

30.9. - 4. lekce

• Návštěva letní interaktivní výstavy "Retrosbírky" - Podbrdské muzeum (starší děti)
  • Návštěva knihovny - program pro předškoláky

(předškoláci ze tříd - Berušky, Broučci, Sovičky)

• 24.9. - Schůzka s rodiči - od 15.30 hodin (v budově Duha - třída Kuřátek v přízemí)
  • Celodopolední vycházka do přírody "Výprava za skřítkem Podzimníčkem"

Přesné datumy akcí budou v průběhu měsíce září zveřejněny na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd a na informační nástěnce v chodbě v budově Duha.