Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde

Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde

Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.

Více zde
Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.
Více zde
Rodiče jsou povinni hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, nařízenou karanténu a výsledky testování.
Více zde

Výuka pro předškoláky - "Barevný podzim"

Výuka pro předškoláky - "Barevný podzim"

Vážení rodiče a milé děti,

opět prožíváme dny, které jsou jiné, než jsme všichni zvyklí. Trávíme intenzivní čas v našich domovech a se svými nejbližšími. Je to asi občas těžké, ale doufáme, že toto období ustojíme ve zdraví. Máme možnost se teď trochu zastavit a více vnímat sebe i druhé, prožívat čas blízkosti.

Založili jsme tuto stránku, protože, jak jistě víte, vzdělávání je pro předškolní děti povinné a Vám může pomoci (v této době) děti doma zabavit. Pokud máte doma možnosti, jako je výtisk pracovních listů nebo materiály a pomůcky k tvoření, budeme velmi rádi za zpětnou vazbu při vzdělávání Vašich předškoláčků (po znovuotevření můžete práce vašich dětiček odevzdat v MŠ a tím pak obohatit jejich portfolia). Po dobu uzavření MŠ bude tato stránka průběžně doplňována.

Výukové materiály budou obsahovat tato dílčí témata z integrovaného bloku "Barevný podzim"

Integrovaný blok "Barevný podzim"

dílčí témata:

Když houby rostou

Sklizeň darů zahrady

Vítáme tě podzime

Dary stráně pro zdraví

Když si podzim hraje, maluje a čaruje

Moje tělo a zdraví

Na poli

Moje rodina

Podzim s drakem

Co umí vítr, déšť (sníh)