Říjen 2021

14.10. – 6. lekce plavání

21.10. – 7. lekce plavání

• Celodopolední přírodovědná vycházka

s detektivní hrou „Mizící hmyzíci“, kterou na motivy knihy Daniely Krolupperové pořádá Rodinné centrum Třemšínek

1.10. – Kuřátka, Včeličky, Sovičky

- děti si vezmou batůžky s pitím (případně pamlskem) a pláštěnkou, svačinu dostanou ve školce

- návrat na oběd (kolem 11.30 hodin)

• Informativní schůzka pro rodiče

- datum bude upřesněn

• Návštěva knihovny – výukový program pro předškoláky

na téma „Draka je třeba pozdravit“

12.10. – předškoláci z Berušek, Broučků a Včeliček

15.10. - Sovičky