Oznámení o přijetí do MŠ

Výsledky zápisu do MŠ

Na základě žádostí o přijetí dětí do MŠ na školní rok 2021/2022 byly přijaté všechny děti, a to s účinností od 1. září 2021.

Děti, které nedosáhly věku dvou let budou přijaty až po dovršení tohoto věku.

Další informace sledujte na těchto webových stránkách.

Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte k předškolnímu vzdělávání si můžete vyzvednout v mateřské škole 9.6.2021 a 10.6.2021,

vždy od 10.00 hodin do 11.30 hodin. Zároveň sebou prosím přineste vyplněnou přihlášku ke stravování Vašeho dítěte, která

je k vytisknutí zde.

Marie Vrňatová