Listopad 2021

4.11. - 8. lekce plavání

11.11. – 9. lekce plavání

• „ZAMYKÁNÍ LESA“

10.11. – výprava za poustevníkem (v dopoledních hodinách)

• Návštěva knihovny – výukový program pro předškoláky na téma „ČARODĚJNICE KANIMŮRA“

3.11. – předškoláci z Berušek, Broučků a Včeliček

8.11. – Sovičky

• „BUBNOVÁNÍ“

19.11. - pomocí hravých technik se děti naučí základy rytmu a hry na Djembe

- dozví se něco o historii těchto bubnů, ale především budou bubnovat

•  FOTOGRAFOVÁNÍ – kolekce „LEDOVÁ ZIMA“

26.11. – v dopoledních hodinách

LISTOPAD        BUBNOVÁNÍ