Listopad 2020

Listopad 2020 - plán akcí

• 12.11. 2020 - Svatomartinský průvod

- v dopoledních hodinách se s dětmi vypravíme na svatomartinský průvod

(jednotlivě po třídách)

- děti budou potřebovat teplé oblečení do přírody a lampion (pokud ho máte doma

nebo máte možnost lampion sehnat)

• 18.11. Fotografování dětí - vánoční kolekce "Zlaté Vánoce"

- fotografování proběhne v dopoledních hodinách bez přítomnosti rodičů

- vzhledem k epidemiologické situaci nebude možné fotografovat děti (sourozence),

které nenavštěvují naší MŠ

- prosíme nahlaste ve svých třídách, o jakou sérii fotografií máte zájem